Poradnik: Jak dojechać z lotniska Treviso do Wenecji

Poradnik: Jak dojechać z lotniska Treviso do Wenecji

0
PODZIEL SIĘ

Lotnisko Treviso położone jest ok. 3 km od centrum Treviso i 20 km od centrum Wenecji. Port lotniczy jest szczególnie popularny wśród podróżników, którzy wybierają tanie linie podczas swojej podróży do północnych Włoch. Loty z Polski na lotnisko Treviso oferują linie Ryanair (z Krakowa i Warszawy-Modlin).

Lotnisko oznaczone kodem IATA: TSF to port lotniczy, składający się tylko z jednego terminalu, podzielonego na strefę odlotów i przylotów. Rocznie obsługuje ponad 3 milionów pasażerów.

Terminal
Na lotnisku oprócz stanowisk do obsługi podróżnych, do dyspozycji pasażerów udostępnione są m.in. lokale gastronomiczne, sklepy, toalety (w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), bankomat, kantor, wypożyczalnię samochodów czy informację turystyczną.

Godziny otwarcia: Lotnisko jest otwarte w godzinach 06:00-00:00

Strona internetowa lotniska: Treviso

Z lotniska Treviso do Wenecji dostaniemy się na dwa sposoby:

I. Autobus Terravision = 11 EUR (opcja wygodna)

Bezpośrednio z lotniska Treviso do Wenecji dostaniemy się korzystając z usług przewoźnika Terravision. Autobus zatrzymuje się na parkingu Tronchetto. Czas podróży to ok. 40 min. Bilet jednorazowy kosztuje 11 EUR, a powrotny 20 EUR.

KUP BILET W TERRAVISION

Rozkład jazdy

UWAGA! Podane godziny kursowania mogą ulec zmianie. Zawsze warto sprawdzić aktualny rozkład bezpośrednio przed przyjazdem.

Lokalizacja przystanku przy lotnisku Treviso
Przystanek autobusu Terravision znajduje się przy wyjściu z hali przylotów.

Lokalizacja przystanku w Amsterdamie

Przydatne linki:
Strona przewoźnika Terravision
Rozkład jazdy
Rezerwacja biletów z lotniska Eindhoven do centrum Amsterdamu

Szukacie taniego noclegu w Wenecji?
Aby ułatwić Wam poszukiwanie taniego noclegu w Wenecji specjalnie dla Was udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów. Owocnego wyszukiwania Sknerusy! Booking.com


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ