Na własną rękę: 4-dniowy weekend w magicznej Florencji za 623 PLN (lot...

Na własną rękę: 4-dniowy weekend w magicznej Florencji za 623 PLN (lot + nocleg w centrum + dojazd z/do lotniska)

0
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj zapraszamy Was na kwietniowy weekend do jednego z najpiękniejszych miast świata – magicznej Florencji. Pałace, wnętrza wypełnione dziełami sztuki i piękna architektura to wizytówka tego cudownego miasta. Już w XIX wieku była uważana za najpiękniejszą perłę Włoch. Za 4-dniowy pobyt w kwietniu zapłacimy 623zł za osobę. W cenie: przelot z Gdańska + nocleg w centrum + dojazd z/do lotniska. Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących.

Loty odbywamy na pokładzie samolotów linii Ryanair. Bilety rezerwujemy na stronie Ryanair.com

Pamiętajmy, że korzystając z linii lotniczych Ryanair podróżujemy z dwoma bagażami podręcznymi o maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm oraz 35cm x 20cm x 20cm.

Dojazd z/do lotniska
Z lotniska w Pizie do Florencji dostaniemy się korzystając z usług przewoźnika Terravision. Za bilet zapłacimy 10 EUR / 45 PLN (bilet w dwie strony). Bilet możemy zarezerwować na stronie przewoźnika.

SZCZEGÓŁY LOTU 

|Gdańsk (GDN) → Piza (PSA)| 15 kwiecień 14:50 → 17:10 | 107,1 PLN

|Piza (PSA) →Gdańsk (GDN)| 18 kwiecień 17:55 → 20:15 | 64 PLN

Kup bilet lotniczy

Przykładowa rezerwacja
rez2Dodatkowo proponujemy Wam mające znakomite opinie nocleg:

Loggia Fiorentina za 813zł za pokój 2-osobowy.
rez3rez

Hotel Loggia Fiorentina położony jest we Florencji, zaledwie 650 metrów od katedry i 10 minut spacerem od dworca kolejowego Santa Maria Novella. Do dyspozycji Gości są tu funkcjonalnie urządzone pokoje z klimatyzacją.

Pokoje w hotelu Loggia różnią się między sobą wystrojem wnętrz. Każdy z nich wyposażony został w telewizor i dysponuje prywatną lub wspólną łazienką.

Ten jednogwiazdkowy hotel usytuowany jest w strefie ograniczonego ruchu kołowego, tylko 50 metrów od Placu św. Marka, muzeum sztuki Galeria Akademii i uniwersytetu. Goście podróżujący samochodem mogą otrzymać specjalną przepustkę umożliwiającą dojazd do budynku.

Więcej informacji o noclegu

Razem z przelotem i dojazdem z/do lotniska zapłacimy 623zł na osobę. Cena przy dwóch osobach podróżujących.

Inny nocleg?
Lubimy jak jesteście samodzielni i organizujecie wyjazd na własną rękę. Rozumiemy także, że nasze propozycje noclegowe mogą nie spełniać Waszych wymogów, dlatego aby Wam pomóc udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów. Owocnego wyszukiwania Sknerusy!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ