HIT! Tydzień w węgierskim uzdrowisku Eger wraz tygodniowym karnetem wstępu do term...

HIT! Tydzień w węgierskim uzdrowisku Eger wraz tygodniowym karnetem wstępu do term za 617 PLN (przelot + pociąg + dojazd z/do lotniska + nocleg + karnet)

0
PODZIEL SIĘ

Ogromna twierdza, położenie w przepięknej dolinie, liczne zabytki, kąpielisko termalne i świetne lokalne wino decydują o tym, że Eger jest jednym z najbardziej fascynujących miast na Węgrzech. Za tygodniowy pobyt pod koniec lipca zapłacimy 617zł. W cenie: przelot + dojazd z/do lotniska + pociąg + apartament w centrum + tygodniowy karnet wstępu do term.

Loty odbywamy na pokładzie samolotów linii Wizzair. Bilety rezerwujemy na stronie Wizzair.com.

Najtańsze ceny biletów dostępne są dla osób posiadających członkostwo w Wizz Discount Club. Członkostwo to koszt 139zł za rok. Szczegóły >>tutaj<<. Osoby bez członkostwa zapłacą 90zł więcej.

Pamiętajmy, że korzystając z linii lotniczych Wizzair podróżujemy z jednym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42cm x 32cm x 25cm.

Pociąg z Dworca Budapeszt Keleti
Nad Balaton do miejscowości Siófok dostaniemy się pociągiem węgierskich kolei MAV. Bilety możemy kupić na stronie przewoźnika www.mavcsoport.hu.

Z lotniska do Dworca Keleti możemy dostać się korzystając z komunikacji miejskiej. Autobus E200 spod terminalu 2 zawiezie nas do stacji końcowej stacji metra Köbanya-Kispest. Bilet jednorazowy kosztuje 350HUF (4,8zł). Rodzaje i ceny biletów znajdziecie tutaj. Bilety możemy nabyć w punktach obsługi BKK w hali przylotów. Autobus jeździ dosyć często (5-7 razy na godzinę), podróż trwa ok. 22 min. Po wyjściu z autobusu na przystanku Köbanya-Kispest kierujemy się do końcowej stacji metra. Stąd (linia M3) do centrum (do głównej stacji przesiadkowej Deák Ferenc tér, gdzie krzyżują się wszystkie trzy linie budapeszteńskiego metra) można dojechać w 16 min. Na stacji Deák Ferenc tér przesiadamy się do drugiej linii metra (M2), aby dostać się do stacji Keleti pályaudvar położonej przy Dworcu Budapeszt Keleti (7min). Pociągi do Eger odjeżdżają w godzinach 19:00 lub 20:00.
rez4Powrót
rez5Przydatne linki:

Mapy komunikacji miejskiej w Budapeszcie – tutaj
Strona komunikacji miejskiej – tutaj
Ceny biletów – tutaj
Rozkład jazdy linii metra M2 – tutaj
Rozkład jazdy linii metra M3 – tutaj

SZCZEGÓŁY PODRÓŻY

|Warszawa Chopin (WAW) → Budapeszt (BUD) | 22 lipca 15:40 → 16:55 | 79 PLN | WDC: 39 PLN

|Budapeszt Keleti → Eger | 22 lipca 19:00 → 21:25 | 2725 HUF | 36 PLN

|Eger → Budapeszt Keleti| 29 lipca 11:04 → 13:002725 HUF | 36 PLN

|Budapeszt (BUD) → Warszawa Chopin (WAW) | 29 lipca 17:25 → 18:35 | 99 PLN | WDC: 54 PLN

Przykładowa rezerwacja lotu
rez2 rez3
Egerskie Kąpielisko Termalne
Eger to uzdrowisko słynące z ciepłowodnych kąpielisk leczniczych,z których chętnie korzystają tysiące krajowych i zagranicznych turystów.
Za tygodniowy karnet wstępu do położonych w centrum term zapłacimy 9500 HUF/ 126 PLN.
Strona internetowa
                                CENNIK

Nocleg
Podczas pobytu w uzdrowisku proponujemy Wam mające bardzo dobre opinie nocleg:

Apartman Napsugár Vendégház Eger za 652zł za 2-osobowy pokój.

Pensjonat Napsugár oddalony jest o 15 minut spacerem od centrum miasta i w odległości 800 metrów od łaźni termalnych. Obiekt oferuje pokoje z łazienką, bezpłatny parking oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Razem z przelotem, pociągiem, noclegiem oraz karnetem zapłacimy 617zł na osobę.

rezWięcej informacji o hotelu         Zarezerwuj ten apartament

Inny nocleg?
Lubimy jak jesteście samodzielni i organizujecie wyjazd na własną rękę. Rozumiemy także, że nasze propozycje noclegowe mogą nie spełniać Waszych wymogów, dlatego aby Wam pomóc udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów. Owocnego wyszukiwania Sknerusy!


Booking.comBRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ